Monday 10 Jun Mon 10 Jun
Tuesday 11 Jun Tue 11 Jun
Wednesday 12 Jun Wed 12 Jun
Thursday 13 Jun Thu 13 Jun
Friday 14 Jun Fri 14 Jun
Saturday 15 Jun Sat 15 Jun
Sunday 16 Jun Sun 16 Jun
 
Zaktraining 08:00 - 09:00 Sidney Lawoasal 
Zaktraining 09:00 - 10:00 Sidney Lawoasal 
 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Jermain Breidel 
Beginners Zaktraining (skills) 12:00 - 13:00 Jermain Breidel 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zaktraining 07:00 - 08:00 Sidney Lawoasal 
Zaktraining 08:00 - 09:00 Sidney Lawoasal 
Zaktraining 09:00 - 10:00 Sidney Lawoasal 
 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Marvin Michel 
Zaktraining 12:00 - 13:00 Marvin Michel 
 
 
 
Zaktraining 17:30 - 18:30 Jermain Breidel 
 
Zaktraining 18:30 - 19:30 Virgil Sonokromo 
 
Zaktraining 19:30 - 20:30 Jermain Breidel 
Beginners Zaktraining (skills) 20:30 - 21:30 Jermain Breidel 
Zaktraining 07:00 - 08:00 Virgil Sonokromo 
Zaktraining 08:00 - 09:00 Virgil Sonokromo 
Zaktraining 09:00 - 10:00 Wouter Van Driel 
 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Jermain Breidel 
Zaktraining 12:00 - 13:00 Jermain Breidel 
 
 
 
Zaktraining 17:30 - 18:30 Sidney Lawoasal 
 
Zaktraining 18:30 - 19:30 Sidney Lawoasal 
 
Boksen techniek (niet op de bokszak) 19:30 - 20:30 Ives van der Lee 
Beginner sparring 20:30 - 21:30 Ives van der Lee 
Zaktraining 07:00 - 08:00 Wouter Van Driel 
Zaktraining 08:00 - 09:00 Wouter Van Driel 
Zaktraining 09:00 - 10:00 Giovanni Doesburg 
 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Sidney Lawoasal 
Zaktraining 12:00 - 13:00 Sidney Lawoasal 
 
 
 
Zaktraining 17:30 - 18:30 Marvin Michel 
 
Zaktraining 18:30 - 19:30 Marvin Michel 
 
Boksen op de zak 19:30 - 20:30 Ives van der Lee 
 
Zaktraining 07:00 - 08:00 Tom Cohen 
Zaktraining 08:00 - 09:00 Tom Cohen 
Zaktraining 09:00 - 10:00 Tom Cohen 
 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Robert de Leth 
Zaktraining 12:00 - 13:00 Robert de Leth 
Muay Thai Techniek (geen bokszak) 13:00 - 14:00 Robert de Leth 
 
Zaktraining 17:00 - 18:00 Sidney Lawoasal 
 
Zaktraining 18:00 - 19:00 Sidney Lawoasal 
 
Boxing & Kickboxing (sparring) 19:00 - 20:30 Sidney Lawoasal 
 
 
 
 
 
Zaktraining 10:00 - 11:00 Virgil Sonokromo 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Virgil Sonokromo 
Zaktraining 12:00 - 13:00 Virgil Sonokromo 
 
Zaktraining 16:00 - 17:00 Tayron Agtereek Chavarro 
Zaktraining 17:00 - 18:00 Tayron Agtereek Chavarro 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zaktraining 10:00 - 11:00 Dennis Wijnhold 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Dennis Wijnhold 
Zaktraining 12:00 - 13:00 Dennis Wijnhold 
 
Zaktraining 16:00 - 17:00 Anne de Beer 
Conditie-techniek les (niet op de zak) 17:00 - 18:00 Anne de Beer 
 
Beginner sparring 18:00 - 19:00 Anne de Beer