Monday 30 Sep Mon 30 Sep
Tuesday 01 Oct Tue 01 Oct
Wednesday 02 Oct Wed 02 Oct
Thursday 03 Oct Thu 03 Oct
Friday 04 Oct Fri 04 Oct
Saturday 05 Oct Sat 05 Oct
Sunday 06 Oct Sun 06 Oct
Zaktraining 07:00 - 08:00 Sidney Lawoasal 
Zaktraining 08:00 - 09:00 Sidney Lawoasal 
Zaktraining 09:00 - 10:00 Sidney Lawoasal 
 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Jermain Breidel 
Fundamentals week 1 - Straight punch 12:00 - 13:00 Jermain Breidel 
 
 
 
Zaktraining 17:30 - 18:30 Paul Lamoth 
 
Zaktraining 18:30 - 19:30 Dennis Wijnhold 
 
Zaktraining 19:30 - 20:30 Dennis Wijnhold 
Fundamentals week 1 - Straight punch 20:30 - 21:30 Dennis Wijnhold 
Zaktraining 07:00 - 08:00 Virgil Sonokromo 
Zaktraining 08:00 - 09:00 Sidney Lawoasal 
Zaktraining 09:00 - 10:00 Sidney Lawoasal 
 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Marvin Michel 
Zaktraining 12:00 - 13:00 Marvin Michel 
 
 
 
Zaktraining 17:30 - 18:30 Jermain Breidel 
 
Zaktraining 18:30 - 19:30 Virgil Sonokromo 
 
Zaktraining 19:30 - 20:30 Jermain Breidel 
Fundamentals week 1 - Straight punch 20:30 - 21:30 Jermain Breidel 
Zaktraining 07:00 - 08:00 Virgil Sonokromo 
Zaktraining 08:00 - 09:00 Virgil Sonokromo 
Zaktraining 09:00 - 10:00 Wouter Van Driel 
 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Jermain Breidel 
Zaktraining 12:00 - 13:00 Jermain Breidel 
 
 
 
Zaktraining 17:30 - 18:30 Giovanni Doesburg 
 
Zaktraining 18:30 - 19:30 Giovanni Doesburg 
 
Boksen techniek (niet op de bokszak) 19:30 - 20:30 Ives van der Lee 
Beginner sparring 20:30 - 21:30 Ives van der Lee 
Zaktraining 07:00 - 08:00 Wouter Van Driel 
Zaktraining 08:00 - 09:00 Wouter Van Driel 
Zaktraining 09:00 - 10:00 Giovanni Doesburg 
 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Giovanni Doesburg 
Zaktraining 12:00 - 13:00 Giovanni Doesburg 
 
 
 
Zaktraining 17:30 - 18:30 Marvin Michel 
 
Zaktraining 18:30 - 19:30 Marvin Michel 
 
Boksen op de zak 19:30 - 20:30 Ives van der Lee 
 
Zaktraining 07:00 - 08:00 Tom Cohen 
Zaktraining 08:00 - 09:00 Tom Cohen 
Zaktraining 09:00 - 10:00 Tom Cohen 
 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Robert de Leth 
Zaktraining 12:00 - 13:00 Robert de Leth 
Muay Thai (Not on bag- Kickboxing gear mandatory) 13:00 - 14:00 Robert de Leth 
 
Zaktraining 17:00 - 18:00 Sidney Lawoasal 
 
Zaktraining 18:00 - 19:00 Sidney Lawoasal 
 
Boxing & Kickboxing (sparring) 19:00 - 20:30 Sidney Lawoasal 
 
 
 
 
 
Zaktraining 10:00 - 11:00 Virgil Sonokromo 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Virgil Sonokromo 
Kickboksen techniek (niet op de bokszak) 12:00 - 13:00 Virgil Sonokromo 
 
Zaktraining 16:00 - 17:00 Ronny van de Ven 
Zaktraining 17:00 - 18:00 Ronny van de Ven 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zaktraining 10:00 - 11:00 Dennis Wijnhold 
Zaktraining 11:00 - 12:00 Dennis Wijnhold 
Zaktraining 12:00 - 13:00 Dennis Wijnhold 
 
Zaktraining 16:00 - 17:00 Anne de Beer 
Conditie-techniek les (niet op de zak) 17:00 - 18:00 Anne de Beer 
 
Beginner sparring 18:00 - 19:00 Anne de Beer